Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 лютого, 11:13:29

Шоста сесія Чернігівської районної ради

16.11.2011   08:45

15 листопада голова обласної ради Анатолій Мельник разом із депутатом обласної ради Анатолієм Заліським взяли участь у роботі шостої сесії Чернігівської районної ради шостого скликання.

В її порядок денний було внесено близько двадцяти питань, першим із яких було заслухано звіт голови районної ради Михайла Литвина.

Виступаючи на пленарному засіданні, голова обласної ради Анатолій Мельник, зокрема, зазначив, що в районі за звітний рік зроблено немало, але ті проблемні питання, які були висвітлені під час обговорення звіту, зможуть бути вирішеними лише після якісних змін в системі місцевого самоврядування та внесення відповідних поправок до Закону України “Про місцеве самоврядування”. І головна умова при цьому – забезпечення дієвого механізму субсидіарності. Тобто потрібно надати з центру місцевим радам стільки влади і повноважень, які вони можуть самостійно виконати аби забезпечити ефективну життєдіяльність територіальних громад. Адже принцип субсидіарності відповідатиме запитам наших людей, забезпечить необхідну матеріальну і бюджетну базу рад, які будуть реальними господарями на місцях.

Проте, як наголосив виступаючий, Чернігівському району є чим пишатися: протягом дев’яти місяців поточного року значно зросло виробництво промислової продукції, розширилися площі посівів озимини та майже на третину підвищилося виробництво зернових культур.

За цими цифрами – важка і наполеглива праця людей, районної представницької та виконавчої влади, а також підтвердження того, що успіх приходить тільки у співпраці.

“Не випадково – наш видатний земляк Олександр Довженко писав, що пишатись треба нашою єдністю… Необхідно зрозуміти, що сила України саме у її єдності. І коли ми будемо єднатися навколо всіх проблемних питань, що стоять перед державою, перед кожним районом та кожною людиною, тоді і буде результат”, – наголосив Анатолій Мельник.

Він також акцентував увагу на співпраці Чернігівського району та постійних комісій обласної ради, які лише в цьому році провели на його базі два свої виїзні засідання, що матиме позитивний результат як для району, так і для області.

Про виконання районного бюджету за дев’ять місяців поточного року та про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року “Про районний бюджет на 2011 рік” доповіла начальник фінансового управління Чернігівської районної державної адміністрації Лариса Потапенко.

Блок питань освітянської сфери висвітлила начальник відділу освіти райдержадміністрації Лідія Гаєвська.

Також депутати затвердили Програму формування регіональних ресурсів продовольчого зерна Чернігівського району на 2011-2012 маркетинговий рік, заслухали та прийняли рішення про виконання Програми розвитку малого підприємництва у Чернігівському районі на 2011-2012 роки за підсумками 9 місяців 2011 року та інші питання порядку денного.

Останні новини Чернігівщини

Еволюція школи «Ятаган»: розширення можливостей для підготовки операторів БпЛА 11:01

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» спільно з ПриватБанком оголошує про старт нового етапу розвитку школи операторів БпЛА «Ятаган», створеної у 2024 році для підготовки фахових операторів безпілотних авіаційних комплексів.

На Корюківщині поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного полювання 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Корюківського райвідділу поліції у взаємодії з фахівцями Корюківського лісництва викрили чоловіка, який може бути причетний до незаконного полювання.

Бюджети Чернігівщини отримали 2 млрд гривень податків у січні 2025 року 10:51

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків та підтримання економічної безпеки нашої держави, забезпечення фінансовими ресурсами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

Жителі Новоселівки отримали 15 твердопаливних котлів від данських партнерів 10:22

15 твердопаливних котлів від данського «Фонду реконструкції України» (Foundation For Ukrainian Reconstruction, Копенгаген, Данія) передали сьогодні жителям Новоселівки, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії. Невдовзі планують доставити ще стільки ж.

Перші досягнення наших біатлоністів на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів та юніорок. 10:19

З 03 лютого в селі Яворів на Львівщині розпочався чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.