Депутати звернулися до ВРУ з вимогою заборонити нардепам від ОПЗЖ обіймати керівні посади та унеможливити їхнє подальше балотування до органів влади
На засіданні 37-ї (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання восьмого лютого депутати та депутатки підтримали звернення до Верховної Ради України щодо заборон народним депутатам України, обраним від політичної партії «Опозиційна платформа – за життя».
Мова йде про заборони займати посади голови, заступників голови, секретаря комітету ВРУ, входити до складу тимчасових комісій, депутатських груп та займати керівні посади в будь-яких інших органах, утворених у ВРУ. Також про необхідність прийняття змін до Законів України, що унеможливить здійснення депутатських повноважень у ВРУ та місцевих радах й подальше балотування особами, що обиралися та/або були обраними від політичних партій, чия діяльність була призупинена рішенням Ради національної безпеки і оборони, зважаючи на антиукраїнську політичну та організаційну діяльність, пропаганду війни, публічні заяви та заклики до зміни конституційного ладу насильницьким шляхом, реальні загрози порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підриву її безпеки тощо.
Цим же рішенням визнається заборона депутатам Чернігівської міської ради, обраним від політичних партій, діяльність яких заборонена у судовому порядку відповідно до частини четвертої статті 37 Конституції України, обіймати посади у Чернігівській міській раді, входити до складу тимчасових контрольних комісій, обіймати керівні посади у інших органах, утворених Чернігівською міською радою.
Детальніше у тексті цього звернення.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.