Чернігівські депутати готуються до бюджетної сесії
Прийняття міського бюджету на наступний рік має стати центральним питанням завершальної сесії 2012 року. Про це йшлося на засіданні координаційного комітету Чернігівської міської ради, проведеного на чолі з міським головою Олександром Соколовим.
Особливу увагу міський голова звернув на прийняття нових восьми цільових програм та внесення змін до однієї діючої. «Ці програми мають знайти своє відображення у міському бюджеті наступного року», - сказав О. Соколов. Він також висловив сподівання, що ті програми, які діють у комунальній сфері міста, будуть фінансово забезпечені й надалі.
Пленарне засідання двадцять восьмої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання відбудеться 26 грудня 2012 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська,7). До порядку денного включено понад 30 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради.
О. Соколов звернувся до депутатів із переконливим проханням ретельно попрацювати у профільних комісіях, аби саме засідання сесії пройшло конструктивно й плідно.
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.