Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 06:29:46

Відбулася позачергова сесія Прилуцької міської ради

14.12.2012   17:12Агенцiя

12 грудня депутати зібралися на 39 (позачергову) сесію міської ради, якій передувало спільне засідання постійних депутатських комісій.

На спільному засіданні депутати обговорили питання, унесені до порядку денного сесії. Щодо бюджетних питань проінформувала начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона. Жваве обговорення викликали земельні питання, адже з метою ухвалення правильного рішення депутати прагнули з’ясувати всі незрозумілі для них нюанси в голови профільної депутатської комісії та в юридичного відділу міської ради.

Після спільного засідання постійних депутатських комісій відбулося сесійне засідання, на якому одним із перших депутати ухвалили рішення “Про зміни бюджетних призначень міського бюджету”, унісши зміни в доходну і видаткову частини загального та спеціального фондів міського бюджету у зв’язку з надходженням коштів, що стосуються додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

З метою ефективної реалізації регуляторної політики, у зв’язку зі змінами в чинному законодавстві міська рада ухвалила рішення “Про Доповнення до Плану діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік” в частині затвердження Порядку надання земельних ділянок у власність, оренду, постійне користування на підставі розроблених проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Депутати розглянули ряд земельних питань та ухвалили по них відповідні рішення, у тому числі стосовно затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність житлово-будівельному кооперативу № 9 по вул.Гвардійській для обслуговування багатоквартирного будинку. Дане питання кілька разів вносилося на розгляд сесії, але депутатських голосів для задоволення потреб членів кооперативу не вистачало.

Варто зазначити, що міський голова також має право голосу, але на попередній сесії його голос був лише 25-м, а для того, щоб рішення було ухвалене, необхідно 26 депутатських голосів. Цього разу серед депутатського корпусу набралося 25 голосів і 26-й вирішальний голос на користь мешканців даного кооперативу віддав міський голова Юрій Беркут.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини