Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 00:47:13

Влада та громадськість домовились спільно вирішувати подальшу долю Ялівщини

12.12.2012   14:47Агенцiя

11 грудня з ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації у конференц-залі будинку засідань обласної ради відбувся круглий стіл «Створення регіонального ландшафтного парку „Ялівщина”».

Влада та громадськість домовились спільно вирішувати подальшу долю Ялівщини

Влада та громадськість домовились спільно вирішувати подальшу долю Ялівщини

Провела засідання голова Громадської ради при облдержадміністрації Світлана Пасталиця.

В обговоренні питання взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, громадських організацій та ЗМІ.

Виступаючі — керівник робочої групи Громадської ради при облдержадміністрації по організації та проведенню громадської експертизи проекту Чернігівської міської ради «Детальний план території. Функціонально - планувальна організація лісопарку Ялівщина» Наталія Проскуріна, начальник обласної інспекції з охорони пам’яток археології та монументального мистецтва головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Мултанен, голова обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Костянтин Ягодовський, член Громадської ради Тамара Петрова були одностайні щодо доцільності та нагальності створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

Дискусію викликало питання визначення меж регіонального ландшафтного парку.

Депутат обласної ради Арсен Дідур акцентував увагу на необхідності створення регіонального ландшафтного парку та основних етапах підготовки і прийняття відповідного рішення обласної ради. Адже на виконання рішення обласної ради держане управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області має до 1 травня 2013 року забезпечити розробку проекту створення ландшафтного парку «Ялівщина» в м. Чернігові.

Учасники кругового столу прийняли відповідну резолюцію. У ній, зокрема, йдеться про необхідність створення робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку Ялівщина у складі депутатів обласної, Чернігівської міської, Деснянської районної у місті Чернігові рад, представників органів виконавчої влади області, членів Громадської ради при облдержадміністрації, представників громадськості.

Учасники круглого столу також наголошували на недопустимості продовження політизації даного питання і використання проблеми Ялівщини для досягнення короткострокових політичних цілей.

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини