Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 13:01:26

Відбулося позачергове засідання сесії Чернігівської міської ради

02.05.2023   14:07Агенцiя

Відбулася 31-ша (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання. Сьогодні, 2 травня, у сесійній залі зібралося 28 із 42 депутатів та депутаток. Порядок денний було сформовано з 18 питань.

Перш, ніж затвердити порядок денний та розпочати розгляд питань, в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако звернувся до присутніх.

— Мені було прикро на минулій сесії бачити стільки пустих місць в цьому залі. Окремі сили хотіли розділити нашу міську раду.  Місяць тому тут були присутні лише 22 депутати. Я радий, що сьогодні ми знову об’єдналися. Ніякі спроби розділити раду та показати комусь її недієздатність не вдалися.

Рада об’єднана. В цьому залі я бачу представників усіх партій, яких обрали на виборах чернігівці. Ми зібралися в Чернігівській міській раді. Разом. Щоб вирішувати питання життя та розвитку нашої громади. І попри різні партійні прапори, нас об‘єднав синьо-жовтий стяг та інтереси нашого міста.

Так має бути і надалі, адже у нас багато роботи для відновлення та розвитку нашого красеня-Чернігова. І саме на це чекають люди міста-Героя, які обрали цю міську раду та очікують конструктивної роботи. Саме до неї я всіх і закликаю.

Серед розглянутих під час засідання питань, затвердження Програми шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, Нацгвардії та Державної спецслужби транспорту,  внесення змін та доповнень до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях, внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Чернігова, що підлягають приватизації у 2023 році, блок земельних питань, звіт начальника управління освіти, депутатські запити та інші.


Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 12 пожеж. Внаслідок цих подій 5 осіб постраждали.