Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 13:00:33

Володимир Хоменко взяв участь у церемонії вручення нагород переможцям обласного конкурсу “Благодійник року”

07.12.2012   10:25

6 грудня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь у п’ятій церемонії вручення нагород переможцям обласного конкурсу “Благодійник року” імені меценатів Тарновських, яка цього року пройшла у м. Прилуки.

“Благодійник року” імені меценатів Тарновських

“Благодійник року” імені меценатів Тарновських

Як зауважив у своєму виступі керівник області, внаслідок заснування 5 років тому обласного конкурсу “Благодійник року”, пойменованого на честь відомих меценатів Тарновських, змінено саму концепцію благодійництва в області.

“Якщо раніше це були поодинокі ініціативи окремих меценатів, то сьогодні благодійництво – важливий напрям у роботі багатьох підприємств і установ, невід’ємний атрибут суспільно свідомого громадянина, почесний обов’язок політика, депутата місцевої ради, громадського діяча.

Відрадно, що шляхетні традиції доброчинності меценатів Розумовських, Галаганів, Тарновських на Чернігівщині сьогодні гідно продовжують сучасні благодійники: керівники приватних компаній, представники благодійних фондів та доброчинних організацій, бізнесмени, волонтери й усі небайдужі громадяни”, – наголосив Володимир Хоменко.

Завдяки допомозі учасників конкурсу на Чернігівщині відновлювались храми, ремонтувалися школи та дитячі садки, з’являлися спортивні майданчики, а заклади охорони здоров’я отримували нове сучасне устаткування і обладнання. Не залишились поза увагою меценатів спортивні та культурно-масові заходи, підтримка науково-видавничої справи. Коштом благодійників надавалася допомога людям з особливими потребами, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Володимир Хоменко відзначив також працю волонтерських організацій, що надають допомогу громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах. Тому цього року конкурс збагатився ще однією номінацією – “Кращий волонтер”, яка розширює коло його учасників, додає позитивного суспільного резонансу.

“І не так важливий розмір наданої допомоги. Головне, щоб ішла вона від щирого серця, з великою любов’ю до рідного краю, до людей, які живуть і працюють на древній і прекрасній Чернігово-Сіверській землі.

Адже, даруючи радість ближньому, кожен з нас виконує святий обов’язок перед Богом і людьми, бо людина приходить у цей світ для радості, і немає більшої втіхи ніж дарувати її іншим.

А добрі справи учасників нашого конкурсу дарують всім жителям області найголовнішу і найкоштовнішу річ – віру в добро і взаємодопомогу, надію на краще майбутнє”, – підкреслив очільник області.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник вручили переможцям дипломи та відзнаки “Чернігівський симаргл”.

А переможцями конкурсу цього року стали:

В номінації “Благодійник року – приватна особа” переможцем став меценат, благодійник, Почесний громадянин міста Прилуки, Юрій Коптєв.

Ще один переможець у номінації “Благодійник року – приватна особа” – народний депутат України, обраний по 206-му виборчому округу, благодійник та меценат Владислав Атрошенко.

Також перемогу у номінації “Благодійник року – приватна особа” здобув Почесний громадянин міста Прилуки, депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко.

У номінації “Благодійник року – всеукраїнська бізнес-структура” переможцем, за рішенням оргкомітету, стала компанія “Товариство з обмеженою відповідальністю “Житло-Буд”” м. Київ, почесний президент Іван Куровський, народний депутат України, обраний по 209-му виборчому округу.

У номінації “Благодійник року – благодійник-початківець” переміг Олександр Ковальов, директор Товариства з обмеженою відповідальністю “Чернігівська Автомобільна Компанія”.

В номінації “Благодійник року – регіональна бізнес-структура” переможцем визначено сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Дружба-Нова”, генеральний директор Сергій Гайдай.

Також переможцем номінації “Благодійник року – регіональна бізнес-структура” стало товариство з обмеженою відповідальністю “Наташа – Агро”, генеральний директор Олександр Мороз.

У номінації “Благодійник року – кращий волонтер” переможцем стала Реґіна Гусак голова правління Чернігівської міської молодіжної громадської організації “Міський молодіжний центр „Жменя”.

В номінації конкурсу “Благодійник року – неприбуткова організація” переможцем став благодійний фонд “Слов’янський”, директор комітету благодійного фонду Тамара Бондар.

Ще один переможець у номінації конкурсу “Благодійник року – неприбуткова організація” – “Благодійний фонд журналу “Единственная”, президент благодійної організації Інна Катющенко.

І у номінації “Благодійник року – представник малого бізнесу” переможцем став приватний підприємець Юрій Міклухо-Маклай, с. Калитянське Козелецького району.

 

Останні новини Чернігівщини

5 грудня - свята, прикмети та іменинники

5 грудня - свята, прикмети та іменинники 12:42

5 грудня в Україні відзначають День працівників статистики, в Україні та світі – День волонтера, Міжнародний день добровольців в ім'я економічного та соціального розвитку, Всесвітній день ґрунтів, у православних – День пам'яті мученика Прокопія Кесарійського, а у католиків другу неділю Адвента.

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!»

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!» 18:09

Урочистості відбулися символічно напередодні святкування 30-ї річниці дня створення Збройних Сил України в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки, який і є організатором конкурсу.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19 18:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 грудня в області зафіксовано 386 нових випадків COVID-19.

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна 17:59

3 грудня шевченківці мали щасливу можливість знову зустрітися з чернігівськими глядачами, аби представити ще одну прем’єрну виставу «МарЛені», поставлену заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за мотивами п’єси сучасної німецької літераторки Теа Дорн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини