Голова Чернігівської РДА Микола Кудрик обраний заступником голови Чернігівської райради
04 грудня, відбулась дванадцята сесія Чернігівської районної ради шостого скликання, в роботі якої взяли участь народні депутати України Михайло Чечетов та Владислав Атрошенко, депутати районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники апарату районної ради, сільські та селищні голови.
Відповідно до порядку денного сесії розглянуто 46 питань.
Основними питаннями порядку денного стали: про звіт голови районної ради; про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2012 року; про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року та обрання заступника голови районної ради.
Після проведення необхідної процедури представлення кандидатів на дану посаду, їх обговорення та проведення голосування, на посаду заступника голови районної ради був обраний нині діючий голова райдержадміністрації Микола Кудрик, який приступить до виконання нових обов'язків щойно буде звільнений з посади голови райдержадміністрації.
Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2012 року доповів учасникам засідання начальник управління економіки райдержадміністрації Андрій Василець. З низкою фінансових питань присутніх ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Потапенко.
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики, зв`язків з громадськістю та ЗМІ апарату Чернігівської райдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.