Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 06:36:16

Чернігівським волонтерам вручили обласні відзнаки

06.10.2022   10:34Агенцiя

5 жовтня, відбулася зустріч із представниками волонтерського руху Чернігівщини, які з перших днів війни об’єдналися, щоб допомогти мешканцям обласного центру та його мужнім захисникам під час активних бойових дій.

Висловити вдячність тим, хто координував, допомагав пакувати та доставляти продукти харчування, ліки, одяг та інші необхідні речі цивільним та військовим, на захід завітали перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, засновник Благодійного фонду «Підтримую добрі справи», народний депутат України Валерій Зуб та керівниця фонду Інна Зуб.

Учасники заходу ділились своїми спогадами та історіями про ті важкі часи, розповідали про згуртованість усіх мешканців міста у спільній меті. Бо саме в такі часи постає найбільша потреба у готовності до взаємодопомоги, самопожертві, щедрості.

– Я пишаюсь тим, що у нас є люди, які показали, що наш народ незламний та з почуттям гідності. Ви маєте щирі серця, адже, витрачаючи свої сили, час, здобутки, ви надаєте таку допомогу, – зазначила Ніна Лемеш та подякувала волонтерам за їхню без перебільшення тяжку і надважливу роботу на благо населення Чернігова, а також небайдужість та сміливість.

За активну волонтерську діяльність, патріотизм і відданість державі та її громадянам Ніна Лемеш та Валерій Зуб вручили низку почесних відзнак.

Подяки обласної ради оголошено представникам волонтерської спільноти: Аллі Озяві, Катерині Железняковій, Іллі Заровному, Оксані Гришиній, Кристині Завтур, Марині Сластьонкіній, Юлії Хахуді, Денису Гаврусенку, Лесі Снєгур, Вірі Шевцовій, Тимуру Михеєнку, Роману Мироньку, Владиславу Ремизову та Сергію Лисиці.

Також, серед тих, хто отримав відзнаки цього дня, був і депутат Чернігівської обласної ради Руслан Рустамов.


Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
 

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини