Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 21:46:58

27-а сесія Чернігівської міської ради розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу

03.12.2012   09:49

Після затвердження порядку денного 27-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання депутати додатково внесли та розглянули питання про дострокове припинення депутатських повноважень відповідно до п. 3 ст. 7 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” та особистої заяви у зв’язку з обранням Аверченка Сергія Миколайовича народним депутатом на виборах 28 жовтня 2012 року. Про це оголосила голова Чернігівської міської виборчої комісії Чернігівської області Тамара Полулященко.

27-а сесія Чернігівської міської ради

27-а сесія Чернігівської міської ради

Згідно зі ст. 81 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” Чернігівська виборча комісія прийняла рішення щодо визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати Чернігівської міської ради у виборчому списку міської організації політичної партії “УДАР”. Зважаючи на це депутатом Чернігівської міської ради 6 скликання по багатомандатному виборчому округу зареєстрований Драгель Станіслав Михайлович, 1977 року народження, освіта вища, працює завідувачем денного відділення Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького, член партії “УДАР”, проживає у Чернігові.

Міський голова Олександр Соколов особисто привітав депутата міської ради Станіслава Драгеля, повноваження якого почалися відсьогодні, та побажав йому успіхів у роботі на благо територіальної громади міста.

Під час розгляду низки бюджетних питань сесія затвердила рішення про виконання міського бюджету за 9 місяців 2012 року. За словами заступника міського голови-начальника фінансового управління Віктора Бистрова планові завдання виконані на 105,3%, тобто у порівнянні з минулим роком міський бюджет отримав на 19% або 48 млн. грн. більше коштів, ніж минулого року. “Це показник зростання фінансової стабільності міського бюджету, – підкреслив Віктор Бистров, – що дозволяє втілювати в життя програми перспективного розвитку міста”. Крім того, за рахунок перевиконання міського бюджету виплачена заробітна плата за вересень-жовтень місяці працівникам охорони здоров’я та освіти.

Олександр Соколов зазначив, що Чернігів став єдиним пілотним проектом в Україні за результатами відбору Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України по будівництву заводу по переробці твердих побутових відходів. З огляду на це, міська рада виділила 90 тис. грн. на розробку бізнес-плану з цього будівництва, яке планується здійснити за рахунок позики Світового банку.

Депутати також схвалили проект рішення про здійснення запозичення до спеціального фонду міського бюджету у формі отримання кредитних коштів від міжнародної фінансової установи Північної Фінансової Корпорації (НЕФКО). Запозичення у розмірі понад 2 999 960,0 грн. здійснюється з метою реалізації енергоефективних заходів у будівлях навчальних закладів для забезпечення скорочення споживання енергоресурсів установами освіти міста. Кредит з відсотковою ставкою 3,0% річних надається на строк 5 років з моменту отримання всієї суми кредитних коштів, з них на кінець 2012 року – понад 157 тис. грн.

Депутати затвердили міську Програму розвитку архівної справи на 2013–2015 роки та Програму розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2013 – 2014 роки. Більш детально з цими документами можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради у розділі “Нормативні документи”.

Міська рада розглянула також земельні й інші питання і завершила свою роботу.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.