Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини
Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

Про це сьогодні під час робочого візиту голови ВРУ Руслана Стефанчука разом з Головою Національних зборів Франції Яель Брон-Піве та делегацією Посольства Французької Республіки в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні паном Етьєном де Понсеном повідомив начальник облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.
Нагадаємо, Чернігівська ОВА задекларувала співпрацю з регіоном Іль-де-Франс, тісно співпрацює з Посольством Франції в Україні, французькими благодійними фондами та організаціями.
«Побачене вражає. Наступна сесія Національних зборів Франції розпочнеться з дебатів про Україну. Ми будемо вашими очима, вашим голосом у Парламенті Франції. Ми зацікавлені розвивати співпрацю не лише між нашими країнами, а й регіонами та громадами безпосередньо», — резюмувала пані Яель Брон-Піве.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.






