Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 04:24:23

«Вирішення актуальних проблем муніципальної політики»

30.11.2012   08:16Агенцiя

Представники органів місцевого самоврядування, депутати міських рад та лідери ініціативних груп з міст Щорс та Городня підвели підсумки реалізації проекту «ОСН як механізм вирішення проблем місцевого розвитку» на конференції 29 листопада 2012 року.

Відкриваючи конференцію, Наталія Дрозд, керівник Центру «Доброчин», зауважила, що тематика  заходу є актуальною, адже вона піднімає таке важливе питання, як налагодження діалогу та партнерських відносин між владою, неурядовими організаціями та політичними партіями.  
З вітальним словом до учасників конференції також звернувся Тарас Бик, координатор програм Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Про важливість розвитку демократії знизу, діалогу між суспільством та владою, було зазначено у виступі Олександра Підгорного, експерта проекту. Він підкреслив, що «… органи самоорганізації населення є однією зі складових системи місцевого самоврядування в Україні, і вирішення проблем місцевого розвитку тісно пов’язане з розвитком ОСН. І цей проект дає можливості розвитку локальної демократії та реальної участі громадян у вирішенні питань місцевого значення».

Андрій Богдан, Городнянський міський голова, розповів про досягнення у питаннях активізації населення та підтримки ініціатив жителів. Він наголосив на важливості розвитку громадянського суспільства і зміни свідомості громадян з пасивного очікування на активні дії.
Роман Зуб, Щорський міський голова, представив досвід міста Щорс у об’єднанні зусиль місцевої влади, неурядових організацій та політичних партій для вирішення актуальних питань територіальних громад.

Учасники жваво обговорювали своє бачення розвитку ОСН в своїх містах та обмінювались думками стосовно планів на майбутнє. Результати, які були представлені учасниками конференції, демонструють, що громадяни та депутати, не зважаючи на свою політичну приналежність, вже можуть організовувати плідний діалог та співпрацю у вирішенні місцевих питань.
Загалом конференція пройшла у теплій, дружній атмосфері, яка проявилась своєю високою результативністю, активністю її учасників, а також отриманням безцінного досвіду у сфері розвитку органів самоорганізації населення на Чернігівщині.

Наталія Дрозд
Центр «Доброчин»

Діяльність проходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Міжнародного Республіканського Інституту. Проект має на меті вирішення актуальних проблем муніципальної політики шляхом підвищення взаємодії між партіями та неурядовими організаціями для розробки та прийняття Положення «Про органи самоорганізації населення» в містах Щорс та Городня Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

«Рідний дім» висуватиме кандидата на довиборах за 206 округом, - Атрошенко

«Рідний дім» висуватиме кандидата на довиборах за 206 округом, - Атрошенко 19:50

Політична партія «Рідний дім» висуватиме свого кандидата по 206 округу. Про це сказав міський голова Чернігова та лідер партії Владислав Атрошенко.

Вартість проїзду у міському транспорті Ніжина коштуватиме 8,50 та 10 гривень

Вартість проїзду у міському транспорті Ніжина коштуватиме 8,50 та 10 гривень 18:29

Школярі за проїзд будуть платити 5 гривень весь рік, а пенсіонери матимуть можливість їздити за 6 гривень з 9 до 16 години.

Дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України у Запоріжжі

Дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України у Запоріжжі 18:27

З 12 по 13 жовтня у Запоріжжі на арені Палацу спорту «Юність» відбувся чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок.

Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку — В’ячеслав Чаус про посилені карантинні обмеження

Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку — В’ячеслав Чаус про посилені карантинні обмеження 18:02

На Чернігівщині зростає кількість нових випадків Covid-19. Водночас більшає захворілих, які потребують стаціонарного лікування.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 237 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 237 нових випадків COVID-19 17:58

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 жовтня в області зафіксовано 237 нових випадків COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини