Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 11:10:58

Кадрові зміни у Чернігівській міській раді

14.11.2011   07:26

Заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров представив нового директора комунального підприємства “Міський Палац культури” Чернігівської міської ради Анатолія Кирилюка.


Кирилюк Анатолій Володимирович, 1964 року народження, має дві повні вищі освіти. До призначення на посаду директора КП “Міський Палац культури” Анатолій Володимирович понад три роки працював уповноваженим представником Державного комітету України у справах ветеранів в Чернігівській області.

С.Віхров побажав новому керівнику й очолюваному ним колективу успіхів у роботі та висловив сподівання, що управління діяльністю закладу вийде на якісно новий рівень.

Крім того, днями підписано розпорядження міського голови про звільнення з посади за угодою сторін начальника управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Антошина Вадима Леонідовича за його заявою.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини