Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 22:27:45

Робочий візит до області Олексія Чернишова: відновлення критичної інфраструктури та житла

02.06.2022   18:11Агенцiя

Вдруге після звільнення Чернігівщини від російських загарбників область відвідав міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.


Разом з начальником обласної військової адміністрації В’ячеславом Чаусом та Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком міністр ознайомився з роботою Чернігівводоканалу та Чернігівської ТЕЦ. Обидва підприємства — стратегічно важливі для міста. Вони ж — серед найбільш постраждалих.

    — Попереду — опалювальний сезон, що розпочнеться практично за чотири місяці. Часу дуже мало, щоб нормалізувати ситуацію для його стабільного проходження. Тому підготовка має розпочатися вже зараз, щоб містяни своєчасно отримали тепло у свої домівки. Звісно, це передбачає певний ланцюг дій, як фінансових, так і організаційних. Руйнування на Чернігівській ТЕЦ досить суттєві, але відновлення можливе і воно розпочнеться найближчим часом. Безумовно, уряд долучиться до процесу. Так як долучився до відновлення об’єктів Чернігівводоканалу, — наголосив Олексій Чернишов.

Так, Чернігівводоканал додатково отримає від уряду 150 мільйонів гривень. Ремонтні роботи на об’єктах уже тривають.

Щодо Чернігівської ТЕЦ зазначимо, що її майновий комплекс повертається у власність та оперативне управління міста. Процедура розпочалася. Це дозволить громаді залучити додаткові кошти на відновлення, в тому числі й іноземні для реалізації довгострокових проєктів. До слова, одна з таких ініціатив — будівництво поруч сміттєпереробного заводу. Крім того, перехід у комунальну власність слугуватиме важелем впливу при формуванні тарифів.

За словами міського голови Чернігова, щоб своєчасно забезпечити людей теплом, потрібно провести першочергові ремонтні роботи на 50–100 мільйонів гривень. Сама ж підготовка до опалювального сезону вже розпочата. Наразі найбільша проблематика — стан внутрішньобудинкових мереж.
Олексій Чернишов також відвідав одні з найбільш зруйнованих сіл Чернігівської області — Киїнку та Ягідне. На сьогодні уряд спільно з обласною військовою адміністрацію шукають оптимальні рішення щодо забезпечення житлом людей, які втратили домівки, а також відновлення пошкоджених будівель.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини