В Чернігівській обласній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону
Сьогодні, 4 травня 2022 року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області щодо ефективності їх взаємодії в умовах воєнного стану.
У нараді взяли участь заступник голови Чернігівської обласної військової адміністрації Дмитро Синенко, перший заступник керівника обласної прокуратури Філіп Бєликов, начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський, начальник УСБ України в Чернігівській області Євген Нетужилов, начальник УСР в Чернігівській області Руслан Хомічук, начальник відділу протидії кіберзлочинам в Чернігівській області Дмитро Богдан, начальник П’ятого слідчого відділу ТУ ДБР, розташованого у Києві (з дислокацією у Чернігові) Сергій Микитюк, а також керівник Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Дмитро Барановський.
Під час зустрічі керівник обласної прокуратури окреслив низку питань, які потребують активізації та додаткових зусиль задля швидкого та ефективного розслідування злочинів, пов’язаних як із збройною агресією російської федерації, так і загальнокримінального характеру.
Зокрема, Сергій Василина відзначив необхідність забезпечення громадського порядку на території області, контролю за використанням зброї, а також документування обставин вчинення воєнних злочинів, проведення необхідних слідчих дій та систематизації результатів цієї роботи.
«Поряд із розслідуванням наслідків збройної агресії російської федерації необхідно скоординувати роботу щодо виявлення та реагування на факти незаконного використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги з метою отримання прибутку.
Крім іншого, вимагаю невідкладного реагування на факти заволодіння транспортними засобами та іншим майном цивільних громадян, які набули системного характеру», - зазначив Сергій Василина.
У ході наради напрацьовані конкретні узгоджені заходи для подальшої консолідації зусиль правоохоронців регіону з метою забезпечення ефективної діяльності на зазначених напрямах.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.