На Чернігівщині комендантська година триватиме з 22.00 до 5.00
На території Чернігівської області змінилась комендантська година. Відповідне розпорядження підписав начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.
"Запровадити на території Чернігівської області з 03 травня 2022 року, з 22.00 до 05.00, комендантську годину. Заборонити перебування людей у зазначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях. У виключних випадках, громадянам, а також працівникам об’єктів критичної інфраструктури при собі мати документи, що посвідчують особу чи спеціальну перепустку», - йдеться у розпорядженні на сайті ОВА.
Водночас, як прокоментували у Чернігівській ОВА, залишається чинним один із пунктів попереднього документу про комендантську годину, який надає право голова громад змінювати її час. Втім для цього потрібне погодження він начальника районної військової адміністрації.

Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.