Міський голова Бахмача прокоментував введення затяжної комендантської години
Голова Бахмацької територіальної громади Павло Шимко у сьогоднішньому відеозверненні пояснив, для чого в Бахмачі вводиться безперервна комендантська година на дві доби.
За його словами, є загроза обстрілів залізничної станції "Бахмач". Тому потрібно запобігти великим скупченням людей в місті.
"Цей крок був пов'язаний з тим, що необхідно уникнути скупчення людей на вулицях міста. Оскільки є загроза обстрілів станції "Бахмач", ми вимушені були запровадити суцільну комендантську годину на дві доби", - сказав Шимко.
Він додав, що на дві доби буде припинено роботу торговельних мереж та аптек. Водночас працюватимуть підприємства критичної інфраструктури, аграрного комплексу. Перебувати на вулицях міста цивільним буде дозволено тільки в тому випадку, якщо в Бахмачі звучатиме сирена (щоб пройти до укриттів).
Пересуватися по місту можна буде лише працівникам об'єктів критичної інфраструктури та сільськогосподарських підприємств, які проводять весняно-польові роботи. Останнім при собі необхідно мати спецперепустки та паспорт.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).