Чаус про ситуацію в області на ранок 12 квітня
Тези звернення голови Чернігівської обласної військової адміністрації щодо ситуації в області станом на ранок 12 квітня.
Учора ввечері написав великий пост щодо ІПСО, почитайте, будь ласка. Не ведіться на провокації. Ми дивимося та довіряємо інформації виключно з офіційних джерел. Місто ніхто не зачиняє ні на в’їзд, ні на виїзд. Якщо така потреба буде, я вам скажу. Це буде розміщено на всіх відповідних інформаційних каналах, сайтах. Ми це доведемо.
Поки ми їздимо, але ми їздимо обережно. Не заїжджаємо на обочини. Пам’ятаємо, що москальська мразота залишила після себе багато мін. Учора в селі Красне людина виїхала на обочину, розірвалася протитанкова міна, людина загинула. Тому у мене велике прохання: обережно рухаємося по дорогах; пам’ятаємо, що у нас війна, і що у нас на території області тривалий час знаходиться підступний ворог.
Ще одне прохання: без критичної необхідності, до міста поки не повертайтеся. Я вас дуже прошу. Ми маємо відновити критичну інфраструктуру. Розуміємо, що чим більше людей повертається, тим більше ресурсів споживає місто. За таких умов я просив би утримуватися.
Що стосується ситуації в області, вона контрольована, вона зрозуміла. Дуже багато замінованих доріг, полів, там, де стояла москальська мразота. Працюють служби ДСНС. Працюють військові підрозділи піротехнічні і відповідно на це потрібен час.
Будьте обережні. Дуже багато повідомлень, що скрізь міни. Ми знаємо, що вони там є, дуже багато людей працюють, але область у нас велика. Ми залучаємо додаткові підрозділи з інших областей. Є відповідні домовленості з Міністерством внутрішніх справ, з Державною службою з надзвичайних ситуацій. Усі працюють, дайте, будь ласка, ще трохи часу.
Рухаємося далі кожен зі своєю роботою. З «холодною головою» ставимося до всіх інформаційних потоків. Фільтруємо і довіряємо виключно інформації з офіційних джерел.
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45
Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.
В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14
Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.