У Чернігові залишилась третина жителів і не працює бізнес, — Атрошенко
У Чернігові залишилось від 80 до 95 тисяч жителів із 290 тисяч, і не працює бізнес. Про це 7 квітня в телемарафоні сказав міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.
“За програмою, яку Мінцифри надає, ми на сьогодні маємо у місті 87 590 мешканців. Це за даними мобільних телефонів. Звісно, не в усіх працюють телефони, але є картки, як мінімум мобільних телефонів. Тому, цю цифру можна з точністю 10 відсотків вважати, як такою, що відповідає дійсності. Вона може бути від 80 до 95 тисяч, приблизно такий розбіг”, — сказав Владислав Атрошенко.
Зі слів міського голови, наразі у Чернігові бізнес не працює, відповідно, немає податкових надходжень.
“Я мрію, як міський голова, щоб у нас хоча б наступного місяця відновили роботу дев'ять відсотків бізнесу. На сьогоднішній день єдиний податок, який ми отримуємо до міського бюджету, це частина, відсоток ПДФО, який ми в принципі і платимо бюджетникам. Єдиний податок. Податкових надходжень немає, бізнес не працює, податкових відрахувань від бізнесу, єдиного податку, земельного податку, жодних інших податків немає. Звісно, є дуже серйозна проблема відновлення роботи підприємства, але ми віримо у те, що це відбудеться”, — сказав Владислав Атрошенко.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.