В Україні вводять військовий стан. Звернення Президента Володимира Зеленського
Вранці 24 лютого Росія завдала ударів по українських військових базах. В Україні вводять військовий стан.
Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців.
«Шановні громадяни України.
Сьогодні вранці президент Путін оголосив проведення спеціальної військової операції на Донбасі.
Росія здійснила удари по нашій військовій інфраструктури та по наших прикордонниках, прикордонних загонах. В багатьох містах України було чутно вибухи. ми вводимо воєнний стан на всій території нашої держави.
Хвилину тому я провів розмову з Президентом Байденом. США вже почали гуртувати міжнародну підтримку.
Сьогодні від кожного з вас потрібен спокій.
По можливості залишайтесь вдома.
Ми працюємо.
Армія працює.
Працює весь сектор безпеки і оборони України.
На зв’язку з вами постійно буду я, РНБО, Кабінет міністрів України.
Без паніки.
Ми сильні.
Ми готові до всього.
Ми всіх переможемо, бо ми – це Україна!
Слава Україні».
Останні новини Чернігівщини
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 13:44
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетна мешканка міста Ніжин. Зловмисницю затримали, їй загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.