Подвиг Героїв Дебальцевого закарбований в пам’яті навічно: у Чернігові вшанували пам’ять полеглих
19 лютого на головній площі області зібралися ветерани, родини загиблих у боях за Дебальцеве, військові, посадовці та громадськість, щоб разом згадати подвиг синів Сіверського краю.

Саме вони у складі 13-го батальйону одними з перших вступили у бій з ворогом сім років тому. У тих трагічних боях за міста Вуглегірськ та Дебальцеве загинули 20 героїв Чернігівщини.
Пам'ять усіх загиблих при виконанні військового обов’язку вшанували заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк та заступник голови облради Дмитро Блауш.
Захисникам України та всім, хто їх підтримує і підтримував, подякували у своїх виступах заступник командира 13-го батальйону з озброєння, учасник боїв на сході України Ігорь Бизган і голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.
Присутні поклали квіти до меморіальних стел загиблим учасникам АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні. Вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання. Заупокійну літію за полеглими відправив керуючий Чернігівською єпархією Православної Церкви України архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Працевлаштування ветеранів: поліція Чернігівщини пропонує роботу ветеранам війни та залучає до співпраці ЦНАПи області 10:25
Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко провів робочу зустріч із начальницею відділу - адміністратором відділу адміністративних послуг ЦНАПу м.Чернігова Оленою Ромашко.
Діти Захисників Чернігівщини повернулися з незабутнього відпочинку у Латвії 09:11
З відпочинку у Латвії повернулися 20 дітей з родин Захисників Чернігівщини. Ця поїздка стала можливою завдяки співпраці Чернігівської обласної державної адміністрації та латвійських партнерів, зокрема завдяки сприянню Почесного консула Латвійської Республіки в м. Чернігові та Чернігівській області Олени Вишнякової.
Отримати адмінпослуги якісно, швидко, а головне – безбар’єрно: ЦНАПИ Чернігівщини стають зручними для всіх без винятку 08:50
Швидко та з комфортом можуть оформити документи, отримати довідки, витяг чи дозвіл, а також звернутися за іншими державними послугами жителі прикордонної Сновської громади.
Поліцейські оперативно затримали підозрюваного у грабежі в Чернігові 08:15
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з управління карного розшуку обласної поліції встановили 40-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річного жителя Чернігова.