"Слуги народу" у виборах по 206 округу участі не братимуть
Цю інформацію підтвердили нардепи від Чернігівщини Олег Семінський та Валерій Зуб, а також голова політради обласного осередку партії "Слуга народу" Олександр Сова.
"Дійсно, кандидатури від "Слуги народу" немає, ніхто не реєструвався. Це партійне рішення, рішення керівництва партії. Обговорення щодо потенційних кандидатів теж не було", — сказав Валерій Зуб.
Нагадаємо, ЦВК призначила проміжні вибори нардепа за 206 округом (до нього входить: частина Новозаводського району Чернігова, колишній Ріпкинський, Чернігівський райони, — ред.) на 27 березня 2022 року. Рішення ухвалено у зв’язку зі смертю народного депутата Антона Полякова.
26 січня розпочався виборчий процес. 14 лютого — кінцева дата для реєстрації кандидатів у нардепи від партій, до 24 лютого відбувається висування кандидатів у народні депутати України шляхом самовисування.
Зазначимо, що Центральна виборча комісія зареєструвала двох кандидатів на проміжних виборах по 206 округу. Ними стали кандидат від партії "УДАР Віталія Кличка" та секретар Чернігівської міськради Олександр Ломако та самовисуванець, громадський активіст та правозахисник Олександр Гашпар.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.