Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 квітня, 00:06:22

Понад 14,5 млн грн: ЦВК затвердила обсяг коштів для фінансування виборів на Чернігівщині

04.02.2022   14:20Агенцiя

З Державного бюджету України виділять понад 14,5 млн грн для проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігівська область).

Відповідно до постанови №13 від 20 січня 2022 року Центральна Виборча Комісія затвердила кошторис видатків на підготовку і проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігівська область), призначених на 27 березня 2022 року.
Кошторисом передбачено видатків на загальну суму 1 млн 207 тис. 770 грн для оплати послуг засобів масової інформації, виготовлення та доставку виборчих бюлетенів, оплату послуг зв’язку та оплату відряджень голови та бухгалтера окружної виборчої комісії.
Зокрема, на оплату послуг засобів масової інформації для оприлюднення рішень ЦВК передбачено 453 тис. 550 грн; на виготовлення та доставки виборчих бюлетенів, бланків протоколів – 738 тис. 963 грн; на оплату послуг зв’язку – 14 тис. 137 грн; на оплату відряджень голови і бухгалтера ОВК до Центральної Виборчої Комісії для подання фінансового звіту про надходження та використання коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення проміжних виборів народного депутата України – 1 тис. 120 грн.
Разом з тим, згідно із постановою ЦВК №12 від 20 січня 2022 року було затверджено обсяг коштів з Державного бюджету України для проведення проміжних виборів в ОВО №206. У постанові йдеться, що окрім понад 1,2 млн для видатків Центральної Виборчої Комісії, також передбачено 22 тис. 700 грн на придбання паперу та витратних матеріалів для виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців.
Також постановою ЦВК №12 передбачено видатків на загальну суму 13 млн 298 тис. 282 грн на роботу окружної виборчої комісії, у тому числі для потреб дільничних виборчих комісій.
Нагадаємо, що 26 січня 2022 року розпочався виборчий процес щодо проміжних виборів народного депутата України в ОВО №206. Раніше, 14 січня, ЦВК затвердила Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення відповідних виборів.

Відповідно до частини 1 статті 46 Закону України «Про вибори народних депутатів України»фінансове забезпечення підготовки і проведення проміжних виборів депутатів за рахунок коштів Державного бюджету України здійснюється Центральною виборчою комісією, яка є головним розпорядником цих коштів.

Згідно із частиною 4 цієї ж статті закону кошти на підготовку і проведення проміжних виборів депутатів, передбачені Державним бюджетом України, перераховуються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів Центральній виборчій комісії у триденний строк з дня призначення відповідних виборів Центральною виборчою комісією відповідно до розпису Державного бюджету України.
Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.
 

За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області
тел.: +380937656931         
e-mail: chernihiv@opora.org.ua


Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить кампаніюспостереження за проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206, які відбудуться 27березня. З початку виборчого процесу свою роботу вже розпочали довготермінові спостерігачі, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі на дільницях.Повідомляйте спостерігачів про виборчі порушення за номеромгарячої лінії: +38 067 720 16 68. Оперативні новини щодо спостереження читайте також на Facebook-сторінці ОПОРА Чернігів:www.facebook.com/opora.chernihiv

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини