Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 06:18:19

Чернігівщина: ОПОРІ потрібні спостерігачі на день голосування 27 березня в окрузі №206

03.02.2022   12:57Агенцiя

ОПОРА шукає спостережливих, незаангажованих та відповідальних осіб для незалежного громадського спостереження на виборчих дільницях у день голосування 27 березня 2022 року в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігівська область).

Що треба робити?

Спостерігати за перебігом виборів і наявністю чи відсутністю випадків ігнорування чи порушення процедур і правил проведення виборчого процесу під час голосування, підрахунку голосів і встановлення результатів виборів.

Фіксувати та оперативно звітувати по виявлені порушення під час голосування та на інших етапах виборчого процесу.

Отримати протокол засідання дільничної виборчої комісії після завершення підрахунку голосів і встановлення підсумків голосування.

Хто наші спостерігачі?

  • Громадяни України віком від 18 років.
  • Безпартійні та політично нейтральні.
  • Мають досвід спостереження за виборами.

Якщо це все про Вас – долучайтеся до команди ОПОРИ у день голосування 27 березня, заповнивши коротку заявку до 17 березня 2022 року: https://forms.gle/KAxfrBtysbexjhV69

Нагадаємо, що вибори відбудуться в межах виборчого округу №206, куди входять: Новозаводський район м. Чернігова, Гончарівська, Михайло-Коцюбинська, Олишівська, Седнівська, Любецька, Добрянська і Ріпкинська селищні громади, Іванівська, Новобілоуська, Киселівська та Киїнська сільські громади.

Давайте разом слідкувати за тим, щоб на виборчих дільницях не було порушень, щоб комісія все правильно порахувала, щоб не фальсифікувала протокол і не викривила результати голосування!

Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області

тел.: +380937656931         

e-mail: chernihiv@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить кампанію спостереження за проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206, які відбудуться 27 березня. З початку виборчого процесу свою роботу вже розпочали довготермінові спостерігачі, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі на дільницях. Повідомляйте спостерігачів про виборчі порушення за номером гарячої лінії: +38 067 720 16 68. Оперативні новини щодо спостереження читайте також на Facebook-сторінці ОПОРА Чернігів: www.facebook.com/opora.chernihiv

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини