Савченка повернули на посаду заступника голови Чернігівської ОДА
Про це йдеться в розпорядженні голови Чернігівської облдержадміністрації №8-к від від 18 січня 2022 р.
Олександр Савченко
"Відповідно до статті 235 Кодексу законів про працю України та рішення Чернігівського окружного адміністративного суду (скорочене) по справі № 620/11180/21 від 18 січня 2022 року зобов’язую поновити Савченка Олександра Павловича на посаді заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації з 03 червня 2021 року", - зазначається в документі.
Поновленому заступнику буде забезпечено здійснено всіх належних виплат у встановленому законодавством порядку.
Нагадаємо, 2 червня 2021 року Олександра Савченка звільнила тодішня голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко. Після того, як його затримали за підозрою в шахрайстві. Справа стосувалася продажу готелю “Слов’янський” у Новгороді-Сіверському.
За версією ДБР, Савченко та Роман Кійовський, який представлявся керівником готелю "Слов’янський", за "винагороду" у 160 тисяч доларів гарантував перемогу учаснику відкритих торгів з продажу готелю.
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.