Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 23:20:08

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став Костянтин Мегем

05.01.2022   19:55Агенцiя

5 січня 2022 року посаду першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації обійняв Костянтин Мегем. Відповідне розпорядження голова ОДА В’ячеслав Чаус підписав 31 грудня 2021 року.

Відповідно до розподілу обов’язків в обласній державній адміністрації, перший заступник голови опікується питаннями фінансів, будівництва, а також інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Костянтин Мегем народився на Чернігівщині у селі Чемер Козелецького (а нині — Чернігівського) району 24 жовтня 1984 року.

Закінчив Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія». Згодом отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування в Київській школі економіки.

До призначення на посаду працював начальником відділу контролю непрофільних активів АТ «Укргазвидобування».

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.