Відкриття головної красуні Прилук
Відкриття новорічної ялинки в Прилуках відбулося традиційно на Центральній площі у День Святого Миколая, 19 грудня.
Біля ялинки зібралося багато містян, малеча водила з Миколаєм хороводи та казковими тваринами, розважалась на дитячому майданчику й очікувала новорічного дива.
Діти від щирого серця зверталися до ошатної красуні міста, щоб вона засяяла новорічними яскравими вогнями і диво сталося.
Цьогоріч ялинка Прилук як завжди має казковий образ висота її 14 м із 3D ілюмінаціями та декором.
Новорічні ілюмінації «Зоряне небо», світлодіодні фонтани та прикрашені дерева також додали гарного настрою прилучанам.
Відділ інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

