Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 16:52:59

З 1 січня в Україні вводиться податок на нерухоме майно

17.11.2012   14:20Агенцiя

Під дію податку підпадають власники об’єктів житлової нерухомості, як фізичні так і юридичні особи. Платитимуть його і нерезиденти. База оподаткування – житлова площа об’єкта житлової нерухомості.

Квартира площею до 120 кв.м., житловий будинок площею до 250 кв.м, садовий або дачний будинок, об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним сім’ям та прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей – не оподатковуватимуться.

Ставки податку встановлюються місцевими радами у розмірі від 1 до 2,7% мінімальної зарплати за 1 м.кв. житлової площі.

З об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, податок обчислюватимуть органи державної податкової служби. До 1 липня звітного року податківці надсилатимуть платникам податку податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити.

Сплатити податок необхідно буде протягом 60 днів з дня вручення повідомлення-рішення.


Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».