Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 15:32:24

День обласної ради в Сосницькому районі

17.11.2012   10:10

Цього разу в основу чергового виїзного робочого дня обласної ради було покладено тему співпраці представницької і виконавчої влади, бізнесу та громадськості по вирішенню проблем територіальних громад.

День обласної ради в Сосницькому районі

День обласної ради в Сосницькому районі

Цей захід у Довженковому краї провів 15 листопада разом із відповідальними працівниками виконавчого апарату ради її голова Анатолій Мельник у співпраці з депутатом обласної ради Олександром Каретою, керівництвом району – головою райради Олегом Траманою та очільником райдержадміністрації Василем Колосом, за участю їх заступників, працівників районної ради, місцевих підприємців та представників засобів масової інформації.

Цього дня учасники заходу ознайомилися з роботою місцевих приватних підприємств, які відіграють провідну роль в економіці району, створюють нові робочі місця та ефективно наповнюють місцевий бюджет. Насамперед, відвідали виробничі цехи ТОВ “Сосницький сирзавод”, де його директор Ольга Скриль окреслила коло проблемних питань сьогодення та перспективні напрацювання підприємства, смачну продукцію якого добре цінять не лише в Україні, але й за її межами.

А ось інші виробничі підрозділи – ФГ „Інтерагробаза” та ТОВ „Брикет-Сосниця” успішно розбудовують власну виробничу інфраструктуру.

Зокрема, директор і власник першого із вищезазначених підприємств, депутат районної ради Валерій Макуха ознайомив учасників Дня обласної ради з роботою структурних підрозділів та ходом введення в дію нових виробничих потужностей. ФГ „Інтерагробаза” займається сількогосподарським виробництвом, виготовляє будматеріали і навіть плуги та гідрозахвати для трелівки лісу. Підприємство також надає транспортні і будівельні послуги, а в перспективі – введення в дію об’єктів зеленого туризму та розробка проекту з видобутку мінеральної води “Довженківська”, яка, за словами господаря, не буде поступатися відомим видам мінеральних вод.

Із виробничою діяльністю ТОВ „Брикет-Сосниця” учасників заходу ознайомив його директор Андрій Подгорний. Основна продукція підприємства – паливні брикети з відходів деревообробної промисловості, які не містять шкідливих домішок, а за теплотворною здатністю, як було зазначено, не поступаються кам’яному вугіллю.

Після ознайомлення з діяльністю згаданих підприємств, учасники заходу відвідали Сосницький літературно-меморіальний музей О.П.Довженка, а потім підбили підсумки роботи на пленарному засіданні, що відбулося в сесійній залі районної ради за участю керівників місцевих територіальних громад.

Відкрив засідання голова районної ради Олег Трамана, який ознайомив присутніх із соціально-економічною ситуацією в районі та надав слово голові обласної ради.

– Основна мета нашої роботи – це ознайомлення із соціально-економічним розвитком району та надання практичної допомоги керівникам територіальних громад і працівникам місцевих рад з правових та організаційних питань, – зазначив Анатолій Мельник.

У своєму виступі він подякував керівництву району за надану допомогу та участь у проведенні Дня обласної ради на теренах Сосниччини, окреслив основні напрацювання в діяльності обласної ради і ті ініціативи, які планується втілити в її роботі у нинішньому скликанні.

Про перспективи розвитку Сосницького району розповів перший заступник голови Сосницької районної державної адміністрації Федір Демиденко. Проблем оздоровлення населення торкнувся у своєму виступі депутат обласної ради Олександр Карета. Досвід роботи Кудрівської сільської ради по вирішенню актуальних питань територіальної громади розкрила Кудрівський сільський голова Ольга Гордієнко.

Перед учасниками засідання з профільних питань діяльності органів місцевого самоврядування виступили та відповіли на численні запитання представники обласної ради: Сергій Кравченко – заступник начальника аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради; Поліна Богуш – начальник юридичного відділу; Олександра Негода – заступник начальника організаційного відділу та Людмила Кушнір – головний спеціаліст управління комунального майна обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини