Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 14:11:11

Чернігівська обласна спілка споживчих товариств святкує своє 80-річчя

15.11.2012   17:35

15 листопада в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулися урочистості, присвячені 80-річчю створення Чернігівської обласної спілки споживчих товариств.

Чернігівська обласна спілка споживчих товариств святкує своє 80-річчя

Чернігівська обласна спілка споживчих товариств святкує своє 80-річчя

Привітати багаточисельний колектив кооператорів Чернігівщини із знаменною датою прийшли заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник Чернігівського міського голови, керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій.

У своїй вітальній промові Микола Стрілець зазначив, що робота споживчої кооперації займає одне з провідних місць в кооперативному секторі України. Сьогодні в секторі економіки області створена значна матеріально-технічна база з розгалуженою мережею підприємств, які забезпечують потреби населення сільської місцевості у споживчих товарах та необхідних послугах. Інфраструктура об’єктів системи споживчої кооперації об’єднує понад тисячу підприємств торгівлі, ресторанного господарства, промисловості, ринків, заготівель, сфери послуг та забезпечує робочими місцями понад 2,5 тис працівників.

Микола Стрілець також відмітив налагоджену ефективну співпрацю, яка склалась на сьогодні між органами виконавчої влади та облспоживспілкою. Її основи викладені в Угоді про спільні дії щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки на 2009-2013 роки між обласною державною адміністрацією, обласною радою та обласною спілкою споживчих товариств.

Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Микола Стрілець привітав працівників Чернігівської обласної спілки споживчих товариств, побажав нових професійних досягнень, міцного здоров’я, любові, щастя, благополуччя та з нагоди 80-річчя вручив відзнаки облдержадміністрації.

Вітаючи кооператорів Чернігівщини з ювілеєм, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук підкреслив, що облспоживспілка з року в рік підтверджує свою дієздатність і є ровесницею Чернігівської області. Адже спілка була організована в 1932 року, через два тижні після утворення області.

Заступник голови обласної ради подякував чисельному колективу споживчих товариств за роботу спрямовану на задоволення потреб людей в товарах першої необхідності та якісних послугах, особливо в найвіддаленіших селах. Валентин Мельничук побажав усім працівникам здоров’я, благополуччя, фінансової стабільності й упевненості в завтрашньому дні. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя створення Чернігівської облспоживспілки керівник вручив почесну грамоту обласної ради та відзнаку до неї ветерану кооперації Ганні Грук.

З вітаннями та найкращими побажаннями до присутніх звернулися заступник голови Правління Укоопспілки, голова ЦК профспілки працівників споживчої кооперації України Володимир Левицький, заступник Чернігівського міського голови, керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій.

А концертна програма, підготовлена артистами Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка та Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, додала всім присутнім особливого святкового настрою.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини