Протягом 2012 року співробітниками податкової міліції Чернігівської області:
ДПС України на 2012 рік визначено 7 пріоритетів роботи податкової міліції: · контроль надходжень до місцевого та державного бюджетів; · надходження до бюджету несплачених податків користувачами “конвертаційних” центрів; · протидія податковим злочинам із використанням новітніх технологій; · протидія оборудкам з ПДВ; · протидія незаконним операціям з оффшорами; · контроль витрат державного бюджету; · контроль ринку підакцизних товарів.
Протягом 2012 року співробітниками податкової міліції області забезпечено надходження коштів до бюджету в сумі 119 млн. грн., з них до місцевого бюджету – 11 млн. грн. Викрито 60 злочинів у сфері оподаткування, з них 51 відносяться до категорії тяжких.
За фактами ухилення від сплати податків викрито 9 злочинів. Закінчено провадження та направлено до суду кримінальні справи по 36 злочинах.
Припинено діяльність 2 “конвертаційних” центрів. В ході відпрацювання яких вилучено готівкових коштів на загальну суму 442 тис. грн. та заблоковано на банківських рахунках 1,4 млн. грн.
Направлені постанови на проведення перевірок 43 субєктів господарювання, які користувались послугами “конвертаційних” центрів, прогнозована сума нарахувань – 23 млн.грн..
У відношенні посадових осіб підприємств-користувачів “конвертаційних” центрів порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, до бюджету надійшов 1 млн.грн..
У серпні поточного року співробітниками УПМ ДПС у Чернігівській області спільно з співробітниками головного управління податкової міліції (ГУПМ) ДПС України виявлений міжрегіональний “конвертаційний” центр. Одним із основних користувачів якого було чернігівське підприємство, що займається оптовою та роздрібною торгівлею картками поповнення рахунків. За результатами проведеної перевірки підприємству донараховано майже 12,5 млн. грн. На даний час відносно керівника чернігівського підприємства вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за ухилення від сплати податків.
Виявлено 27 фактів необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ на загальну суму майже 9 млн. грн. Порушено 3 кримінальні справи, з них 2 – за ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), а 1 – за ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Сума ПДВ, яка знаходиться під кримінальним провадженням, становить понад 1 млн. грн.
У жовтні 2012 року за ініціативи співробітників податкової міліції області проводилась планова документальна перевірка чернігівського підприємства, засновником якого є підприємство з офшорної зони. За результатами перевірки донараховано 493 тис. грн.
За матеріалами, зібраними співробітниками податкової міліції у відношенні службових осіб підприємств-переможців державних закупівель, порушено 13 кримінальних справ: 9 – за ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 1 – за.ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), 3 – за ст.212 КК України. Завдані державі збитки відшкодовані в сумі майже 5 млн.грн..
За фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів викрито 27 злочинів.
З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 9,9 млн. грн., з них товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи – на 3,5 млн. грн.
Викрито 21 підпільний цех з виробництва товарів народного споживання.
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.