Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 04:39:21

Протягом 2012 року співробітниками податкової міліції Чернігівської області:

15.11.2012   09:46Агенцiя

ДПС України на 2012 рік визначено 7 пріоритетів роботи податкової міліції: · контроль надходжень до місцевого та державного бюджетів; · надходження до бюджету несплачених податків користувачами “конвертаційних” центрів; · протидія податковим злочинам із використанням новітніх технологій; · протидія оборудкам з ПДВ; · протидія незаконним операціям з оффшорами; · контроль витрат державного бюджету; · контроль ринку підакцизних товарів.

Протягом 2012 року співробітниками податкової міліції області забезпечено надходження коштів до бюджету в сумі 119 млн. грн., з них до місцевого бюджету – 11 млн. грн. Викрито 60 злочинів у сфері оподаткування, з них 51 відносяться до категорії тяжких.
За фактами ухилення від сплати податків викрито 9 злочинів. Закінчено провадження та направлено до суду кримінальні справи по 36 злочинах.

Припинено діяльність 2 “конвертаційних” центрів. В ході відпрацювання яких вилучено готівкових коштів на загальну суму 442 тис. грн. та заблоковано на банківських рахунках 1,4 млн. грн.
Направлені постанови на проведення перевірок 43 субєктів господарювання, які користувались послугами “конвертаційних” центрів, прогнозована сума нарахувань – 23 млн.грн..
У відношенні посадових осіб підприємств-користувачів “конвертаційних” центрів порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, до бюджету надійшов 1 млн.грн..

У серпні поточного року співробітниками УПМ ДПС у Чернігівській області спільно з співробітниками головного управління податкової міліції (ГУПМ) ДПС України виявлений міжрегіональний “конвертаційний” центр. Одним із основних користувачів якого було чернігівське підприємство, що займається оптовою та роздрібною торгівлею картками поповнення рахунків. За результатами проведеної перевірки підприємству донараховано майже 12,5 млн. грн. На даний час відносно керівника чернігівського підприємства вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за ухилення від сплати податків.

Виявлено 27 фактів необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ на загальну суму майже 9 млн. грн. Порушено 3 кримінальні справи, з них 2 – за ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), а 1 – за ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Сума ПДВ, яка знаходиться під кримінальним провадженням, становить понад 1 млн. грн.

У жовтні 2012 року за ініціативи співробітників податкової міліції області проводилась планова документальна перевірка чернігівського підприємства, засновником якого є підприємство з офшорної зони. За результатами перевірки донараховано 493 тис. грн.

За матеріалами, зібраними співробітниками податкової міліції у відношенні службових осіб підприємств-переможців державних закупівель, порушено 13 кримінальних справ: 9 – за ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 1 – за.ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), 3 – за ст.212 КК України. Завдані державі збитки відшкодовані в сумі майже 5 млн.грн..

За фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів викрито 27 злочинів.
З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 9,9 млн. грн., з них товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи – на 3,5 млн. грн.

Викрито 21 підпільний цех з виробництва товарів народного споживання.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини