Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 05:13:15

Щодо передачі вказаного автомобіля не зверталися...

14.11.2012   10:38Агенцiя

Спростування інформації у публікації “Чернігівські підлеглі Лавриновича їздитимуть на роботу на Bentley”

В інформації зазначено, що відділ примусового виконання рішень Головного управління юстиції у Чернігівській області 17 жовтня отримав у безоплатне користування автомобіль Bentley Continental Spur 2007 року випуску.

Вказана інформація не відповідає дійсності.

Так, дійсно, на виконанні у відділі примусового виконання рішень Головного управління юстиції у Чернігівській області перебуває виконавче провадження по виконанню виконавчого документа про конфіскацію на користь держави вищевказаного автомобіля.

Державним виконавцем при виконанні цього рішення вжито всіх заходів, передбачених Законом України “Про виконавче провадження”.

У зв’язку з тим, що зазначений автомобіль не був реалізований в установленому законодавством порядку 17.10.2012 на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України в розділі “Система реалізації конфіскованого та арештованого майна” розміщено повідомлення про передачу автомобіля.

Станом на 13.11.2012 жодна з осіб, яким надано право отримання майна, а також органи державної виконавчої служби Чернігівської області та інші органи державної виконавчої з питань щодо передачі вказаного автомобіля не зверталися.

http://www.dvs.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=991

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».