Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 08:31:51

Виселяти мешканців гуртожитків – протизаконно

14.11.2012   10:30

Власники гуртожитків, які виселяють мешканців без надання їм аналогічного житла, порушують закон. На цьому наголосив заступник Чернігівського міського голови Олександр Буцко під час засідання комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках.

“Люди повинні знати свої права і в разі їх порушень одразу звертатися до суду”, – підкреслив О. Буцко. Він ще раз зауважив, що й виконком міської ради діятиме виключно в правовому полі.

Комісія погодила підготовку рішення виконкому щодо надання дозволу на передачу житлових приміщень у власність громадян, які зареєстровані та проживають у гуртожитках по вулицях Бєлова, 8, Кільцевій, 20, Рокоссовського, 6-а, Войкова, 40-а та Любецькій, 35 за отриманими зверненнями. У ході розгляду звернень з’ясувалося, що приміщення по проспекту Миру, 194, яке люди вважали гуртожитком заводу “Жовтневий молот”, насправді за технічною документацією значиться як нежитлове. Отже, прийняти його в комунальну власність і надати житло людям у власність неможливо.

Також комісія вважає за доцільне порушити клопотання перед Урядом щодо ініціювання змін до чинного законодавства, які б дозволили збудовані за державні кошти гуртожитки передавати у комунальну власність. Відповідне рішення буде підготовлено на розгляд сесії міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини