Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 20:06:14

Ніжинська міська рада виділить 2 млн гривень ТОВ «НіжинТеплоМережі» для розрахунку з АТ «Чернігівгазом»

22.10.2021   08:31Агенцiя

21 жовтня у Ніжині відбулася позачергова сесія міської ради. Основним питанням стала ситуація, яка склалася з опаленням в місті та неможливістю ТОВ "НіжинТеплоИережі" розпочати опалювальний сезон для населення.

У засіданні взяли участь 32 депутати міської ради.

На порядок денний винесено 2 проекти рішень «Про затвердження Міської цільової програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання у 2021 році» та «Про внесення змін до рішення Ніжинської міської ради VІІІ скликання від 24 грудня 2020 року № 4-4/2020 «Про бюджет Ніжинської міської територіальної громади на 2021 рік» (Код бюджету 25538000000)».

Прийняття даних рішень дозволить ТОВ "Ніжинтепломережі" розрахуватися з АТ "Чернігівгаз" за розподіл газу в жовтні та розпочати опалювальний сезон.

З резервного фонду міського бюджету буде виділено 2 млн грн., як аванс за різницю в тарифах для населення за опалення в цьому році.

Міський голова Олександр Кодола зауважив, що на 01 жовтня 2021 року на рахунках у ТОВ «НіжинТеплоМережі» було 3 млн.грн та понад 4 млн.грн. сплатила міська влада авансовий внесок за опалення бюджетних установ, щоб підприємство могло сплатити попередні борги за розподіл газу. Таким чином з 05 жовтня тепло отримали міська лікарня, пологовий будинок та будинок інтернат.

Населення заборгувало підприємству понад 20 млн.грн.

ТОВ "НІжинТеплоМережі" працюють з тими людьми, які не платять за опалення.

«Але ми не можемо чекати тижні поки сплатить населення борги та підприємство оплатить борг АТ «Чернігівгазу». Ми шукали шляхи вирішення даної ситуації та прораховували всі можливі варіанти. Як би це було комунальне підприємство Ніжинської міської ради, то б міська влада змогла надати пряму фінансову допомогу. Як варіант розв'язання проблеми, ми з резервного фонду місцевого бюджету виділяємо 2 млн грн. в рахунок компенсації різниці в тарифах за послуги теплопостачання», - підкреслив Олександр Михайлович.

За рахунок цих коштів ТОВ «НіжинТеплоМережі» зможе розрахуватися перед АТ «Чернігівгазом» за розподіл газу в жовтні і розпочати опалювальний сезон в місті.

Міський голова Олександр Кодола наголосив, що від міської ради вжиті всі необхідні заходи, щоб у ніжинських оселях було тепло. Вже завтра, 22 жовтня всі платежі мають бути проведені. А завданням ТОВ «НіжинТеплоМережі» зробити все можливо, щоб найближчими днями в оселях ніжинців було тепло. 

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини