З понеділка – Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху
З 12 по 18 листопада, у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху, проходитиме Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.
Цьогорічний тиждень безпеки дорожнього руху проходитиме під гаслом “Безпека на дорогах залежить від кожного”.
Нагадаємо, у 2010 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, якою проголосила 2011-2020 роки Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. Мета Десятиліття – надати можливість для довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху і як наслідок – забезпечити передумови для суттєвого скорочення втрат на автомобільних дорогах.
Слід зазначити, цього року в Україні в ДТП загинуло більше як 4 тисяч людей. Причинами автопригод найчастіше є перевищення швидкості – 6477 автопригод – 23,7% від усіх ДТП, а також порушення правил маневрування (5563, або 20,3%), порушення правил проїзду перехресть (2149, або 7,8%), недодержання дистанції (1957, або 7,1%), керування транспортним засобом у нетверезому стані (1846, або 6,7%).
Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.