Брифінг в ОДА: зробимо все, щоб опалювальний сезон в бюджетних установах Чернігівщини розпочався якомога швидше, - В'ячеслав Чаус
Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус на сьогоднішньому брифінгу запевнив, що в області ведеться активна підготовка договорів на постачання газу для бюджетних установ.
— Ми тісно співпрацюємо з органами місцевого самоврядування. Якщо потрібно, працюватимемо без вихідних, — зазначив голова ОДА.
Проблема зі вчасним початком опалювального сезону в деяких бюджетних установах виникла через значне зростання ціни на природний газ: суми видатків, закладені для цього в бюджетах, є значно нижчими за сьогоднішню потребу.
Для врегулювання ситуації 30 вересня 2021 року Уряд, НАК «Нафтогаз України», Офіс Президента та Асоціація міст України уклали Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 року.
Умови Меморандуму передбачають, що установи та організації, що фінансуються коштом державного або місцевого бюджетів, зможуть придбати газ за ціною 13659,63 гривень за 1000 кубічних метрів (ціну вказано без ПДВ та без вартості транспортування природного газу). Така ціна діятиме до кінця 2022 року.
Дозвіл на укладання договорів постачання природного газу бюджетним установам та організаціям, відповідно до розпорядження КМУ від 11 жовтня, отримало ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».
Компанія вже розробила алгоритм дій для бюджетних установ та організацій при укладанні договорів. Облдержадміністрація активно сприяє місцевим радам у підготовці необхідних документів. Крім того, тендерні процедури, у зв’язку з напруженням ситуації, буде проведено у стислі терміни: до п’яти днів замість трьох тижнів. Вирішуються інші, суто технічні, питання.
— Зробимо все, щоб опалювальний сезон розпочався якомога швидше в усіх без винятків бюджетних установах Чернігівщини, — наголосив голова облдержадміністрації.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.