Керівник поліції Чернігівщини провів прийом громадян у Новобасанській і Макіївській громадах
Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський особисто поспілкувався з мешканцями двох громад Ніжинського району та посприяв у розв’язанні їх проблем.
![](/uploads/30653-m.jpg)
У Новобасанській територіальній громаді керівник обласної поліції провів прийом громадян спільно з селищним головою Миколою Дяченко.
На зустрічі також був присутній начальник Ніжинського районного відділу поліції Володимир Духно.
Місцеві мешканці зверталися до Володимира Нідзельського з різноманітним питаннями: запитували про перебіг розслідування тих чи інших проваджень, зверталися з проханням надати правову консультацію щодо вирішення юридичних колізій та посприяти у вирішенні давніх конфліктів з сусідами. тощо.
Так, мешканець Новобасанської громади прийшов на прийом, щоб особисто висловити подяку за ефективну роботу дільничного поліцейського. Також чоловік поцікавився реалізацією проекту «Поліцейський офіцер громади» та найближчими перспективами відкриття поліцейських станцій у Ніжинському районі.
На прийом також завітала місцева мешканка, яка попросила посилити профілактичну роботу з молоддю. Начальник обласної поліції запевнив жінку, що поліцейські регулярно проводять роз’яснювальні бесіди у навчальних закладах та застерігають дітей від вживання алкоголю, наркотиків та тютюну.
– Ми ще більше активізуємо профілактичну роботу з підростаючим поколінням саме у вашій громаді. Крім того, поліція регулярно проводить профілактичні рейди у закладах торгівлі та громадського харчування. Поліцейські попереджають персонал цих закладів про те, що за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім передбачені штрафи і позбавлення ліцензії, – відзначив Володимир Нідзельський.
У Макіївській громаді до керівника поліції звернулися із проблемою, що склалася через масштабний ремонт дороги – нині у населеному пункті зовсім не облаштована пішохідна зона. Володимир Нідзельський пообіцяв всіляко сприяти розв’язанню цієї проблеми, аби убезпечити місцевих мешканців від ДТП.
Наступний прийом громадян відбудеться 19 жовтня у Березнянській та Корюківській громадах. З графіком зустрічей в інших громадах можна ознайомитися нижче. Поліція закликає охочих записуватися на прийом за номером телефону (0462)619-110.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.