Міський голова Олександр Кодола вперше провів особистий прийом громадян на центральній площі Ніжина
5 жовтня міський голова Олександр Кодола вперше провів особистий прийом громадян на центральній площі міста.
Під час спілкування з очільником міста ніжинці змогли випити теплого чаю, поставити запитання, що турбують містян.
Традиційно мешканці міста зверталися щодо ремонту доріг, грейдерування вулиць, ремонт даху у багатоповерхівці, благоустрою міста, освітлення тощо.
Ніжинська молодь зверталася з питаннями до міського голови щодо розроблення дизайн коду міста та подальших планів у розбудові Ніжинської громади.
Під час заходу відбувся інтерактив “Місця, де я щасливий у Ніжині”. На візуалізованій карті громади ніжинці позначали місця, де почувають себе щасливими або де найбільш приємно знаходитися.
Захід організований в рамках проекту “Голос громад Чернігівщини” Програми ДОБРЕ спільно з партнерами з Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети” та за участі Ніжинської міської ради.
Ніжинська міська рада
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.