Чернігівському жіночому клубу «Ветеран» – 26 років
Жіночий клуб «Ветеран», який діє при громадській організації «Спілка жінок м. Чернігова», сьогодні урочисто відзначив 26-у річницю створення.

Клуб, який понад чверть століття тому заснували 15 фронтовичок, зараз об'єднує більше 100 знаних та шанованих у Чернігові та за його межами жінок.
Ветеранок війни та праці, активісток громадської роботи привітала перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.
– Мені надзвичайно приємно у ці вересневі дні, напередодні 78-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини та визволення Чернігова, вітати представниць такої унікальної громадської організації, що об'єднала різні покоління, які своєю працею, власними рішеннями забезпечили мирне небо над головою та відновлення міста у післявоєнний період, – сказала виступаюча і зазначила, що завжди готова долучатися та підтримувати ініціативи учасниць клубу, які є уособленням великого та багатогранного досвіду і прикладом того, як потрібно працювати на свою громаду.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність Ніна Лемеш нагородила почесною грамотою обласної ради голову правління ГО «Спілка жінок м. Чернігова» Людмилу Канюку, голову жіночого клубу «Ветеран» вищезазначеної громадській організації Валентину Петрову та побажала усіх присутнім довгих років життя та активної життєвої позиції.
Під час урочистого заходу представниці жіночого клубу згадували особливі моменти відбудови обласного центру, ділилися власним досвідом громадської діяльності та, обговорюючи перспективи свого об'єднання, схвальними відгуками оцінювали розбудову Чернігова на сучасному етапі.
Святкову атмосферу створювали виступи самодіяльних та авторських колективів.
Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної рад
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.