Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 20:27:11

На українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” відкрито перший прикордонний знак

07.11.2012   16:20

7 листопада в рамках польового етапу робіт з демаркації на українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” Городнянського району відкрито перший прикордонний знак.

Його встановлення здійснено відповідно до двосторонніх домовленостей між Президентом України Віктором Януковичем та Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним за підсумками П’ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії, що відбулося в м.Ялта 12 липня 2012 року.

Від української сторони у заході взяли участь Перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко, Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Російську сторону представляли Статс-секретар-заступник Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорій Карасін та керівник Прикордонної служби ФСБ РФ Володимир Пронічев.

Як зазначив перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко, встановлення першого прикордонного знаку на українсько-російському кордоні стало можливим завдяки безпосереднім домовленостям між президентами України та Росії, що є чітким свідченням досягнутого високого рівня взаємної довіри, дружби і партнерства між двома державами.

За словами Статс-секретаря-заступника Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорія Карасіна, перший прикордонний знак знаменує початок демаркації кордону між сучасною Росією і сучасною Україною, тому відповідним службам у майбутньому треба ще багато чого зробити, оскільки при демаркації треба врахувати інтереси місцевого населення, щоб цей кордон став кордоном дружби і тісного співробітництва, аби він не розділяв, а об’єднував обидві держави.

“Ми розглядаємо цей кордон як кордон дружби, всебічної взаємодії і співробітництва. Для цього зроблено чимало – ми удосконалюємо договірно-правову базу нашого кордону, організовуємо роботу пунктів пропуску, активно працюємо над питанням спільного контролю і створюємо преференції для перетинання нашого кордону громадянами Російської Федерації та України, вводимо інновації для спрощеного перетину кордону”, – наголосив Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини