Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 02:16:29

За втручання прокуратури поновлено права понад 1200 дітей

07.11.2012   16:18

У прокуратурі Чернігівської області відбулося розширене засідання колегії, на якому обговорено стан додержання законодавства щодо захисту прав і свобод дітей.

Як зазначила колегія, за втручання прокурорів з початку року поновлено права понад тисячі двохсот дітей. На їх користь відшкодовано майже 700 тисяч гривень стипендій та соціальної допомоги. За порушення законодавства до відповідальності притягнуто 275 посадових осіб. Порушено 5 кримінальних справ, які направлено до суду. 

Узгоджені дії правоохоронних органів, державної виконавчої влади та місцевого самоврядування сприяли стабілізації криміногенної ситуації у молодіжному середовищі, зниженню рівня підліткової злочинності. Водночас залишаються актуальними  проблеми профілактики поширення наркоманії та пияцтва серед неповнолітніх, що є підґрунтям вчинення злочинів. Зокрема в стані алкогольного сп'яніння неповнолітніми скоєно понад 40 злочинів.

Не відповідають вимогам сьогодення заходи з реалізації державної політики у сфері праці, забезпечення майнових та житлових прав дітей, охорони їх життя та здоров'я.

Рішенням колегії визначено конкретні заходи щодо підвищення ефективності правозахисної та представницької діяльності у сфері захисту прав та свобод дітей.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини