За ініціативою голови ОДА в області створено майданчик для сприяння розвитку громад
При голові Чернігівської облдержадміністрації створено Раду територіальних громад області.
Відповідне розпорядження підписав учора, 7 вересня, голова ОДА В’ячеслав Чаус. Він та очільниця Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, відповідно до документа, — співголови новоствореної Ради. Також до її складу за згодою включені керівники всіх 57 територіальних громад області.
«Держава направляє чималий ресурс у громади: Велике будівництво, субвенції, робота з ДФРР... і, я переконаний, що далі буде.
Важливо розподіляти фінанси туди, де їх найбільше потребують. А ситуацію раціонально проаналізувати можна лише маючи тісну співпрацю з кожною — наголошую — КОЖНОЮ громадою області», — зазначив на своїй Facebook-сторінці В’ячеслав Чаус.
Отже, створена Рада — це майданчик для взаємодії виконавчої влади та представників місцевого самоврядування, з рівними правами кожного учасника.
«Як працюватиме Рада громад, які матиме повноваження — ми запитаємо у голів громад і вирішимо СПІЛЬНО», — зазначив очільник ОДА.
Однозначно проблеми обговорюватимуться та аналізуватимуться на місцях, щоб знати ситуацію зсередини, разом шукатимуться кращі рішення.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression