Вулиця Святомиколаївська в ці святкові вихідні знову стане пішохідною
Для проведення культурологічного проєкту в Чернігові відбудеться перекриття руху автотранспорту зі сторони заїзду з проспекту Миру на вул. Святомиколаївську, між будинками по проспекту Миру,17 та проспекту Миру,15 з 18:00 год. 22 серпня по 22:00 год. 24 серпня 2021 року.
Дозвіл на перекриття руху автотранспорту дав виконком міської ради на засіданні 19 серпня.
На Святомиколаївській у ці дні будуть виставка картин юних художників нашого міста, майстер-класи, а також локації з презентаціями громадських організацій Чернігівщини.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини отримала новітні криміналістичні лабораторії 09:50
Учора поліцейські отримали три сучасні мобільні криміналістичні лабораторії, оснащені високотехнологічним обладнанням для роботи безпосередньо на місцях подій.
Поліція Чернігівщини упродовж вихідних розшукала трьох зниклих підлітків 09:19
Вихідними до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох хлопців, двоє з них — рідні брати. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
16 червня: цей день в Україні і світі 08:39
День 1572 Російська агресія - Day 1572 Russian aggression
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.