Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 00:24:05

Голова ОДА ознайомився з роботою прикордонного загону

17.08.2021   17:31Агенцiя

У зоні відповідальності 105-го прикордонного загону імені князя Володимира Великого — майже 460 кілометрів державного кордону у межах Чернігівської області. Із них 225 — межа між Україною і державою-агресором.

Як здійснюється охорона цього непростого кордону — обговорили голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус та начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Чорний вчора, 16 серпня.

— Важливе на сьогодні питання — інженерно-технічне облаштування державного кордону, — підкреслив голова ОДА. — Також на нашому кордоні багато ділянок, які потребують окремих інженерних рішень, через болотисту місцевість. А це потребує окремого варіанту облаштування кордону та спецспоруд.

У ході робочого візиту В’ячеслав Чаус також оглянув спеціальну техніку, яку військові продемонструють на святкових заходах до Дня Незалежності у центрі Чернігова.

Довідково. Підрозділи 105-го прикордонного загону імені князя Володимира Великого у межах Чернігівської області охороняють 225,09 км державного кордону з Російською Федерацією та 232,609 км з Республікою Білорусь. Загальна протяжність ділянки — 457,699 км, з яких суходолом — 205,034 та річкою — 252,665.

Безпосередню охорону державного кордону здійснюють 6 відділів прикордонної служби: «Грем’яч», «Семенівка», «Гірськ», «Деревини», «Добрянка», «Дніпровське».

Прикордонний контроль і пропуск через державний кордон осіб, транспортних засобів і вантажів, відповідно до чинного законодавства та міжнародних угод, здійснюється у 14 пунктах пропуску (5 автомобільних – «Грем’яч», «Миколаївка», «Сеньківка», «Нові Яриловичі», «Славутич», 5 залізничних (з них 3 пасажирські – «Хоробичі», «Горностаївка», «Неданчичі» та 2 вантажні – «Щорс» та «Чернігів»), 4 місцевих (з них 3 автомобільні – «Деревини», «Ільмівка», «Добрянка» та 1 річковий – «Кам’янка»). Загалом 9 міжнародних пунктів, 1 міждержавний, 4 місцевих.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини