Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 10:00:05

В’ячеслав Чаус взяв під власний контроль підготовку до підняття найбільшого в області Державного Прапора

14.08.2021   11:13Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус відвідав з робочою поїздкою м. Батурин.

З нагоди 30-річчя незалежності України там 23 серпня буде піднято найбільший в області Державний Прапор.

Тридцятиметровий флагшток з прапором площею 24 квадратні метри стане одним зі знакових патріотичних об’єктів на Чернігівщині.

Після ознайомлення з ходом робіт В’ячеслав Чаус зазначив, що спорудження флагштоку перебувало практично під загрозою зриву. Будівництво велося занадто повільно, а низка важливих питань — наприклад, підключення до електромереж, облаштування покриття прилеглої території та її благоустрій, — досі не були вирішені.

— Вочевидь, під час підготовчих робіт багато чого не було враховано, а всі розумні строки порушені. Тим не менше, якщо належно організувати процес та докласти зусиль, усі ці проблеми можна вирішити, — наголосив очільник ОДА.

В’ячеслав Чаус обговорив із представником підрядної організації можливості прискорення будівництва та найбільш нагальні питання, які потребують оперативного реагування.

Уже найближчим часом буде організовано підключення об’єкта до електропостачання. Так само, уже сьогодні розпочато монтаж флагштока. З дня на день розпочнеться вкладання гранітної плитки та монтування світильників.

Підняття найбільшого прапора до 30-ї річниці Незалежності на 30-метровій конструкції — історична подія. Це імідж Чернігівщини та всієї держави. Якщо необхідно, то робота повинна йти цілодобово. І звісно, оперативність не має позначитися на якості, — підкреслив В’ячеслав Чаус та доручив регулярно доповідати про хід робіт.

Церемонія підняття найбільшого у Чернігівській області Державного Прапора України розпочнеться зранку 23 серпня — одночасно з підняттям стягу у Києві. Також цього дня у Батурині відбудеться акція «Я – громадянин України»: чотирнадцятирічні юнаки та юнки Чернігівщини отримають тут свої перші паспорти.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.