Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА
Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.
Відповідне спілкування провели за допомогою відеозв'язку та за ініціативи Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.
Чаус під час співбесіди розповів, що останні шість років працює у компанії Укргазвидобування, при цьому чотири роки був членом правління цієї компанії. Також зауважив, що у разі призначення його на посаду голови Чернігівської ОДА в першу чергу займатиметься налагодженням дієвого та конструктивного діалогу з громадами області.
"Ми маємо об'єднатися навколо цілей сталого розвитку, навколо ініціатив Президента і спільно розвивати Чернігівщину", - зауважив Чаус.
Читайте також: Мер Чернігова просить Ахметова передати будівлю «Укртелекому» під дитсадок
Глава уряду висловив сподівання, що Чаус у разі його призначення головою ОДА докладе максимум зусиль для того, щоб бути надзвичайно ефективним керівником.
Водночас наразі на сайті Президента немає указу про звільнення чинної Голови Чернігівскої ОДА Анни Коваленко - дружини вже звільненого із посади головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака. Її було призначено на цю посаду 15 жовтня минулого року. Коваленко стала першою жінкою в Україні на такій посаді.
Останні новини Чернігівщини
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.