Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 04:12:32

Олександр Корнієнко: Підтримую позбавлення волі за брехню в деклараціях

05.06.2021   12:24Агенцiя

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко виступає за позбавлення волі за недостовірне декларування.

Про це він заявив під час ефіру на телеканалі «Україна 24», коментуючи заяву Офісу Президента про те, що глава держави скористається правом вето щодо закону про кримінальну відповідальність за брехню в деклараціях.

3 червня Верховна Рада ухвалила цей законопроєкт в цілому із поправкою народного депутата Ігоря Фріса, що унеможливлює покарання за майно родичів. Однак ця норма є неприйнятною, наголошує Олександр Корнієнко. Депутати мали намір відхилити поправку.

Він також додав, що послідовно виступає за позбавлення волі за брехню в деклараціях, а тому підтримує рішення Президента про накладання вето на версію закону.

«На жаль, у Верховній Раді є група політиків, котрі системно виступають проти антикорупційних реформ. Припускаю, що вони якось пов’язані з тими силами, що впливали на Конституційний Суд задля ухвалення рішення про скасування декларування. Тепер, базуючись нібито на рішенні про скасування декларування, вони далі ведуть свою політику в тому, що “якщо вже суд скасував, то давайте переглянемо, зменшимо відповідальність” тощо», – сказав Олександр Корнієнко.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини