Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 15:58:50

Зображення гриба на футболці - порушення закону про вибори?

29.10.2012   00:08Агенцiя

До чергової частини міліції було доставлено молодого чоловіка за порушення Закону про вибори.

Нам повідомили, що молода людина займалася агітацією прямо на виборчій дільниці, ще й ймовірно давала гроші за голосування на чиюсь користь.

Небайдужою людиною, яка виконала свій громадянський обов’язок і злапала зловмисника був Сергій Охонько – довірена особа одного з кандидатів. Побачивши беззаконня на дільниці він зхопив молодика за одежу й силоміць запхав у свій “Land Rover”. І таким чином порушника спокою він доставив до міліції.

“Зловмисником” був неповнолітній хлопець, за його словами він є учасником акції, суть якої полягала в тому, що всі молоди люди, які прийдуть до виборчої дільниці, отримають за бажанням безкоштовний абонемент у нічний клуб “Космос”. При тому, що спілкування з молодими людьми проходило вже після того, як вони вийдуть з виборчої дільниці. Також ніде не треба було вказувати, чи сповіщати усно про свої політичні вподобання.

Мета акції, як повідомив нам затриманий, полягала в тому, аби молодь, яка на сьогоднішній день, на жаль не є активним виборцем, заохотити цю молодь все ж таки прийти у день виборів на дільницю і проголосувати.

А факт порушення, що так здратував Сергія Охонько, була футболка на тілі хлопчака. На футболці в схематичній формі був зображений гриб, дещо схожий не то на білий, не то на польський.

Нам не вдалося поспілкуватися з самим Сергієм Миколайовичем, тому залишається бути цікавим, чому саме його так дратував той гриб. Можемо припустити, що досвідчений політик вбачав у цій символіці скриту рекламу наркотиків. Повз такого неподобства дійсно, важко проїхати мимо, навіть на такому швидкому авто.

В міліції у вчинках молодої людини не помітили порушення законодавства і його відпустили на волю.

Поява ненависного гриба біля дільниці знову збудила спостерігачів від одного кандидата. Цього разу наша журналістська група погодилась постояти трохи біля нього. Знову збіглись небайдужі люди. Але наявність поруч представників ЗМІ дещо стримувала, у всякому випадку за одежу в джипа його вже не совали.

Небайдужі спостерігачі на всяк випадок почали підслуховувати наші розмови, фотографували нас і наші посвідчення, намагались зробити нас представниками якоїсь конкретної політичної сили. Навіщо це? Незрозуміло. Адже наша знімальна група просто знаходилась біля будівлі ДВК. Але наша присутність там явно когось дуже дратувала.

http://www.uezd.com.ua/page/na-viborax-zaboroneno-zobrazhennya-gribiv.html

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини