Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 22:27:02

Об’єднана опозиція на Чернігівщині приділяє значну увагу юридичним питанням

28.10.2012   18:10

Голова Чернігівської організації “Батьківщина” Олександр Кодола повідомив, що представники об’єднаної опозиції найбільше уваги приділяють юридичним питанням перебігу виборчого процесу.

За словами О.Кодоли більше 10% виборців у Бахмацькому, Борзнянському та Куликівському районах голосують на дому і це викликає найбільше занепокоєння.

Олександр Кодола повідомив: “Сьогодні і вчора були тривожні з Ріпкинського, Ічнянського про залякування виборців представниками влади про невиплату пенсій, відключення газу”. А в Козелецькому районі за його словами є інформація про те, що всі автомобілі ДВК по завершенню підрахунку голосів мають вишукуватися на площі в Козельці і однієї колоною везти протоколи до ОВК в Прилуки.

На думку Володимира Поліщука вибори дуже брудні, є порушення, недопуски спостерігачів від опозиції на дільниці.
Є і технічні проблеми на дільницях. Він розповів, що особисто допомагав на дільниці в районі Лісковиці налагодити освітлення в кабінках.
Кандидат від “Батьківщини” зазначив: “Робимо все можливо аби зберегти результати, не допустити фальсифікації. Але складається враження, що ми всі граємо в вибори, в чесність, порядність. Навіть я не розумію хто з нас опозиціонер, а хто ні”. І додав: “Найголовніше з впевненістю дивитися в майбутнє”.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.