Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 10:02:38

УДАР: на Чернігівщині мабуть масова хвороба

28.10.2012   16:45

Сергій Аверченко проінформував присутніх про роботу представників УДАРу під час перебігу голосування.

На сьогодні на всіх дільницях присутні представники партії в якості або спостерігачів, або членів дільничних комісій.

"Робота ведеться планово. Найбільше нас турбують фальсифікації пов'язані з тим, що дуже багато людей голосує на дому. Наприклад, в селищі Золотинка Чернігівського району 25,8% виборців будуть голосувати на дому. Попросили документи, але документів немає, є тільки акти до яких записані ці люди. Люди приходять на дільниці хочуть проголосувати, але їм кажуть що ви голосуєте на дому", - зазначив С.Аверченко.

За його словами у одному з сіл Ріпкинського району 34% від списків виборців голосують на дому, у с. Миси - з 96 виб. 30 осіб голосує на дому. У селищі Горностаївка 29,4% на дому. На деяких дільницях представники УДАРу знайшли заяви. Але вони надруковані, тобто з порушеннями і там стоять підписи. А по закону заяви мають бути написані "від руки".
"Ми в цьому вбачаємо тиск на виборців під час голосування на дому. Є випадки у 207 окрузі, ми склали протоколи і готуємось подавати до суду", - сказав голова обласної організації партії УДАР.
За даними представника УДАРу по 205 округу найменше голосувань на дому, у 206 окрузі - 4,4%, у 207 окрузі - 6,3% , у 208 окрузі - 7,16 % від загальної кількості виборців в окрузі.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини