Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 20:31:52

УДАР: на Чернігівщині мабуть масова хвороба

28.10.2012   16:45

Сергій Аверченко проінформував присутніх про роботу представників УДАРу під час перебігу голосування.

На сьогодні на всіх дільницях присутні представники партії в якості або спостерігачів, або членів дільничних комісій.

"Робота ведеться планово. Найбільше нас турбують фальсифікації пов'язані з тим, що дуже багато людей голосує на дому. Наприклад, в селищі Золотинка Чернігівського району 25,8% виборців будуть голосувати на дому. Попросили документи, але документів немає, є тільки акти до яких записані ці люди. Люди приходять на дільниці хочуть проголосувати, але їм кажуть що ви голосуєте на дому", - зазначив С.Аверченко.

За його словами у одному з сіл Ріпкинського району 34% від списків виборців голосують на дому, у с. Миси - з 96 виб. 30 осіб голосує на дому. У селищі Горностаївка 29,4% на дому. На деяких дільницях представники УДАРу знайшли заяви. Але вони надруковані, тобто з порушеннями і там стоять підписи. А по закону заяви мають бути написані "від руки".
"Ми в цьому вбачаємо тиск на виборців під час голосування на дому. Є випадки у 207 окрузі, ми склали протоколи і готуємось подавати до суду", - сказав голова обласної організації партії УДАР.
За даними представника УДАРу по 205 округу найменше голосувань на дому, у 206 окрузі - 4,4%, у 207 окрузі - 6,3% , у 208 окрузі - 7,16 % від загальної кількості виборців в окрузі.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.